... welcome to our website ...
"AU-PAIR IN"

 

Tento web je určen všem, kteří se chtějí stát au-pair a mají spoustu otázek. Naleznete zde spoustu informací, black and white list rodin, zajímavé odkazy, rady, tipy a odpovědi na vaše otázky a vše, co vás zajímá. Pokud budete mít nějaký dotaz, neváhejte nám napsat na e-mailovou adresu či do knihy návštěv. Najít nás můžete také na facebooku:

Au-pairs IN ... ]

Přiznání au-pair ... ]

Prostor k diskusi:

REKONSTRUKCE

Megynka | 27.10.2017

Prosím o strpení, stránky budou procházet menší rekonstrukcí, hlavně co se týče obsahu, jelikož se již dlouho neaktualizovaly. Pokud byste měli nějaké rady, tipy, připomínky ... pište na mail, nebo do skupiny na fb ;)

Au pair ve Švýcarsku

Bára Malá | 29.10.2016

Hledám za sebe náhradu do pohodové rodinky žijící kousek od Curychu, 1 osmiletý kluk, samostatný, budoucí au pair by měly dost volného času. Nástup od začátku roku 2017 - leden/začátek února, přesný termín by byl upřesněn. Kdo by měl zájem, prosím pište, e-mail: mala.b@seznam.cz.

Re: Au pair ve Švýcarsku

Bára Malá | 29.10.2016

Požadavky: zůstat min. 6 měsíců, základní znalost němčiny postačí.:)

Au pair couple wanted :)

Veronika | 03.08.2016

Ahojte, hledáme za sebe s přítelem náhradu do rodiny v Anglii, poblíž Oxfordu, cca hodinu a čtvrt autem od Londýna. Pokud by jste měl někdo zájem , ozvětě se. Podmínkou je řidičský průkaz (stačí u kluka), zůstat rok, být nekuřák a schopnost dorozumět se anglicky :)

Re: Au pair couple wanted :)

Veronika | 09.08.2016

Ahoj Veru, měla bych moc zájem!!!! Můj přítel ma řidičák a ja byla loni aupair rok takže mam nějaké zkušenosti, anglictinu (byla jsem pak i v Anglii v hotelu pracovat) a přítel se domluví taky :) tady je můj e-mail : Veronika.dolni28@seznam.cz prosím ozvi se :) bylo by to úžasné! Děkuji moc :)

Záznamy: 1 - 5 ze 23
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Anketa

In which country you are/you will be as an au-pair?

Great Britain (UK) (429)
4%

United States (USA) (109)
1%

Spain (72)
1%

Holland (29)
0%

Italy (24)
0%

Germany (736)
7%

New Zealand (8 241)
80%

Scotland (21)
0%

Ireland (51)
0%

Other ... (585)
6%

Celkový počet hlasů: 10297